Bloomea Pro
Zabieg Bloomea PRO w Katowicach - Ligota i Brynów

Marzysz o promiennej, jędrnej i młodo wyglądającej skórze? W YEY Salon Urody w Katowicach wykonujemy innowacyjny zabieg Bloomea Pro, który działa wielopoziomowo i dba o kondycję skóry w sposób kompleksowy. Pomaga wygładzić strukturę, poprawić napięcie i wyrównać koloryt, dzięki czemu cera wygląda świeżo i zdrowo. To świetny wybór, jeśli chcesz odzyskać naturalny blask bez efektu sztuczności.
zł
Spis treści:
Co to jest Bloomea Pro?
Bloomea Pro to zaawansowana technologia, która łączy w sobie trzy synergicznie działające metody:
- Makroeksfoliacja: Od delikatnego do intensywnego złuszczania martwych komórek naskórka za pomocą specjalnej głowicy z tipem. Złuszczanie oparte jest na trzech sposobach: mechanicznym, chemicznym i fizycznym. W zależności od celu zabiegu wybiera się odpowiedni tip. Tipy różnią się od siebie stężeniem mieszanki złuszczającej (złuszczanie chemiczne). Pokryte są mikrokryształkami, którymi pociera się skórę podczas zabiegu (złuszczanie mechaniczne), które poprzez drgania głowicy wprowadzane są w głąb skóry (złuszczanie fizyczne). W ten sposób wprowadzany jest kontrolowany stan zapalny skóry. Proces ten jest precyzyjny i kontrolowany, dzięki czemu minimalizuje ryzyko podrażnień. Makroeksfoliacja przygotowuje skórę do kolejnych etapów zabiegu, ułatwiając wnikanie substancji aktywnych.
- Mikrowibracja: Stymulacja skóry za pomocą specjalnej głowicy, która generuje delikatne wibracje. Mikrowibracje pobudzają mikrokrążenie krwi i limfy, co wpływa na poprawę odżywienia i dotlenienia komórek skóry. Dodatkowo, mikrowibracje stymulują produkcję kolagenu i elastyny, białek odpowiedzialnych za jędrność i elastyczność skóry poprzez pobudzenie fibroblastów, a także wywołuje endogenne ciepło, które dodatkowo wpływa na zagęszczenie łańcuchów kolagenowych.
- Luminoterapia: Terapia światłem LED o długości fali 633 nm (czerwone światło). Światło LED pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, wzmacniając strukturę skóry i poprawiając jej gęstość. Dodatkowo, światło LED działa przeciwzapalnie i przyspiesza regenerację skóry.
Jak działa Bloomea Pro?
Dzięki unikalnemu połączeniu tych trzech technologii, Bloomea Pro działa na różnych poziomach skóry, zapewniając kompleksową odnowę i poprawę jej kondycji. Zabieg stymuluje naturalne procesy regeneracyjne skóry, poprawiając jej jędrność, elastyczność i koloryt. Bloomea Pro to zabieg wszechstronny, ponieważ intensywność każdego etapu jest dostosowywana indywidualnie do potrzeb skóry klienta i celu zabiegu.
Dla kogo przeznaczony jest zabieg Bloomea Pro?
Bloomea Pro to zabieg uniwersalny, odpowiedni dla osób w każdym wieku i z różnymi rodzajami skóry. Szczególnie polecany jest dla osób, które borykają się z problemami takimi jak:
- Zmarszczki i drobne linie: Bloomea Pro skutecznie redukuje zmarszczki mimiczne i poprawia elastyczność skóry, spłycając głębsze zmarszczki.
- Utrata jędrności i elastyczności skóry: Zabieg stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, przywracając skórze jędrność i sprężystość.
- Przebarwienia i nierównomierny koloryt skóry: Bloomea Pro pomaga rozjaśnić przebarwienia i wyrównać koloryt skóry, nadając jej promienny wygląd.
- Suchość i szorstkość skóry: Zabieg poprawia nawilżenie skóry, redukując suchość i szorstkość.
- Trądzik i blizny potrądzikowe: Bloomea Pro może być stosowany wspomagająco w leczeniu trądziku, pomagając zmniejszyć blizny potrądzikowe.
- Rozstępy: Zabieg może być również stosowany w celu redukcji widoczności rozstępów.
- Blizny: Bloomea Pro skutecznie redukuje blizny indukując intensywną przebudowę skóry.
Wskazania do zabiegu Bloomea Pro
- Skóra dojrzała z oznakami starzenia: zmarszczki, utrata jędrności, przebarwienia.
- Skóra sucha i odwodniona: szorstkość, brak blasku.
- Skóra z przebarwieniami: plamy posłoneczne, przebarwienia potrądzikowe.
- Skóra z bliznami potrądzikowymi: blizny różnego rodzaju.
- Skóra z rozstępami: rozstępy w fazie zaniku.
- Skóra z bliznami: blizny po cesarskim cięciu, blizny powypadkowe.
Przeciwwskazania do zabiegu Bloomea Pro
- ciąża i karmienie piersią
- aktywne infekcje skóry: bakteryjne, wirusowe, grzybicze.
- choroby autoimmunologiczne: w fazie aktywnej.
- alergia na składniki preparatów stosowanych podczas zabiegu
- przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych
- cukrzyca
- choroby nowotworowe
- świeże blizny i rany
- wrażliwość dotykowa i termiczna
- epilepsja
- terapia przeciwtrądzikowa na bazie izotretynoiny
- trądzik w fazie zaostrzenia, wykwity ropne
- przyjmowanie leków światłouczulających
Przygotowanie do zabiegu Bloomea Pro
Zabieg Bloomea Pro nie wymaga specjalnego przygotowania. Zaleca się jedynie, aby w przeciągu 4 tygodni przed zabiegiem nie poddawać się inny zabiegom złuszczającym.
Zalecenia pozabiegowe
Po zabiegu Bloomea Pro skóra może być lekko zaczerwieniona i podrażniona. Jest to normalna reakcja, która zwykle ustępuje w ciągu kilku godzin. Zaleca się stosowanie łagodnych kosmetyków nawilżających i ochronnych oraz unikanie ekspozycji na słońce i wysokich temperatur (sauna, solarium) przez kilka dni po zabiegu. Ważne jest również stosowanie kremu z filtrem UV SPF 50.
Efekty pozabiegowe Bloomea Pro
- poprawa jędrności i elastyczności skóry
- redukcja zmarszczek i drobnych linii
- wyrównanie kolorytu skóry i redukcja przebarwień
- poprawa nawilżenia i odżywienia skóry
- redukcja blizn potrądzikowych i rozstępów
- skóra staje się promienna, gładka i młodsza
Odczucia podczas i po zabiegu Bloomea Pro
- Podczas zabiegu: Makroeksfoliacja może być odczuwana jako delikatne drapanie lub szczypanie. Mikrowibracja jest zazwyczaj odczuwana jako przyjemny masaż. Luminoterapia jest bezbolesna i odczuwana jako delikatne ciepło.
- Po zabiegu: Skóra może być lekko zaczerwieniona i podrażniona. Jest to normalna reakcja, która zwykle ustępuje w ciągu kilku godzin. Niektórzy klienci mogą odczuwać lekkie pieczenie lub swędzenie skóry.
Czas regeneracji skóry po zabiegu Bloomea Pro
Regeneracja skóry po zabiegu Bloomea Pro jest szybka. Zazwyczaj zaczerwienienie i podrażnienie ustępują w ciągu kilku godzin. Pełna regeneracja skóry następuje po kilku dniach.
Bloomea Pro – ile zabiegów w serii?
Dla uzyskania optymalnych efektów zaleca się wykonanie serii 4-6 zabiegów Bloomea Pro, w odstępach 2-4 tygodni. Ilość zabiegów i odstępy między nimi są dostosowywane indywidualnie do potrzeb skóry klienta. Seria zabiegów pozwala na intensywną stymulację skóry do produkcji kolagenu i elastyny, co przekłada się na poprawę jej jędrności, elastyczności i gęstości. Efekty zabiegów Bloomea Pro są stopniowe i narastają z każdym kolejnym zabiegiem. Dzięki temu, po zakończeniu serii zabiegów, skóra jest wyraźnie odmłodzona, wygładzona i rozświetlona.
Bloomea Pro w Katowicach – YEY Salon Urody
Zapraszamy do YEY Salon Urody w Katowicach, gdzie doświadczeni specjaliści wykonają zabieg Bloomea Pro z najwyższą starannością i dbałością o Twoje bezpieczeństwo i komfort.
Skontaktuj się z nami i umów się na bezpłatną konsultację, podczas której odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i dobierzemy zabieg idealnie dopasowany do potrzeb Twojej skóry.
YEY Salon Urody – Twój Partner w Drodze do Pięknej i Zdrowej Skóry!
